Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 89

09 Mar

Zaproszenie na uroczyste posiedzenie Konwentu Profesorów

W dniu 11 marca 2020 r. (środa) o godzinie 11:00 w sali P-23 w budynku P przy ul. Poznańskiej 2 na WBIŚiA odbędzie się uroczyste posiedzenie Konwentu Profesorów.
06 Mar

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z ryzykiem wystąpienia...

Koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Najczęściej występujące objawy zakażenia koronawirusem to gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem.

06 Mar

Projekcja filmu "Łukasiewicz – nafciarz romantyk"

Projekcja filmu odbędzie się w dniu 9 marca o godz. 12:15 w auli V1. Projekcja ta zostanie połączona ze spotkaniem z producentem – Bogdanem Miszczakiem, który opowie o kulisach powstania filmu.
05 Mar

Konkurs Be The Best

Do realizacji są dwa tematy projektowe, a nagrodą główną w każdym z tematów jest 10 000 zł brutto oraz płatna praktyka wakacyjna lub projektowa w Volkswagen Poznań.

03 Mar

Komunikat w sprawie odwołania Dni Otwartych

Z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię wirusa 2019-nCoV decyzją władz Politechniki Rzeszowskiej Dzień Otwarty zaplanowany na 11 marca br. zostaje odwołany.
03 Mar

VIII Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej

Ponad 2000 uczniów odwiedziło Politechnikę Rzeszowską podczas VIII Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej.

02 Mar

Konkurs BorgWarner Student Award 2020

Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów kierunków technicznych. Na laureatów czekają płatne staże w firmie.
28 Lut

Konkurs o Nagrodę Siemensa

Konkurs o Nagrodę Siemensa adresowany jest do naukowców, zespołów badawczych oraz absolwentów studiów I i II stopnia.Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2020 r.