Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 85

04 Maj

Konkurs o Nagrodę Siemensa – wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń

Ze względu na sytuację epidemiczną organizatorzy podjęli decyzję o zmianie terminu przyjmowania zgłoszeń na 15 czerwca 2020 r.
27 Kwi

Współpraca naukowców z Politechniki Rzeszowskiej z firmą InfoSoftware Polska...

Wiedza oraz doświadczenie pracowników naukowych PRz, zasoby oraz specjalizacja firmy InfoSoftware Polska w połączeniu z nowymi technologiami informatycznymi umożliwiły realizację prototypu respiratora

27 Kwi

O nowym kierunku „Inżynierii farmaceutyczna” w Radiu Rzeszów

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu o nowym kierunku studiów na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej "Inżynieria farmaceutyczna" z dr inż. Joanną Wojturską, Prodziekanem ds. kształcenia.
23 Kwi

Webinarium „Globalna i regionalna rozgrywka pandemią COVID-19”

Sztab Generalny WP oraz Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych zapraszają 28 kwietnia 2020 r. do udziału w webinarium nt. Globalna i regionalna rozgrywka pandemią COVID-19.

23 Kwi

Prototyp respiratora na Politechnice Rzeszowskiej

Szpitale alarmują o niedoborach i niewystarczającej ilości respiratorów, toteż rzeszowska Uczelnia chciała pomóc poprzez dostarczenie im prostych i tanich maszyn.
22 Kwi

Live z Rektorem-Elektem Politechniki Rzeszowskiej

Live (transmisja) odbędzie się 23 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:00 na fanpage'u Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej w portalu Facebook.

17 Kwi

Podziękowanie Rektora Elekta społeczności akademickiej Politechniki Rzeszowskiej

Nowo wybrany Rektor Elekt składa serdeczne podziękowania społeczności akademickiej Politechniki Rzeszowskiej.
17 Kwi

Nowy Rektor Politechniki Rzeszowskiej wybrany

Uczelniane Kolegium Elektorów dokonało wyboru nowego Rektora Politechniki Rzeszowskiej na kadencję 2020-2024. Został nim w pierwszej turze głosowania dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz.