Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 93

21 Sty

Otwarcie nowej pracowni Centrum Fizjoterapii i Sportu

21 stycznia otwarta została nowa pracownia Centrum Fizjoterapii i Sportu, która mieści się w budynku "J" przy ulicy Podkarpackiej 1.
21 Sty

Opłatek Akademicki Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność"

16 stycznia br. odbył się Opłatek Akademicki Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" Politechniki Rzeszowskiej.

20 Sty

Opowieść noworoczna - musical Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

W dniu 18 stycznia br. Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wystawiał musical pt. "Opowieść noworoczna".
14 Sty

Opowieść noworoczna - zaproszenie na musical Chóru Akademickiego...

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej ma zaszczyt zaprosić na premierę musicalu "Opowieść noworoczna" na motywach powieści Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna".

13 Sty

Graliśmy razem z WOŚP w 28. Finale

Politechnika Rzeszowska wzięła udział w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
10 Sty

Płatne praktyki studenckie w spółce Gas-Trading S.A. z grupy kapitałowej PGNiG

W dniu 7 stycznia 2020 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie płatnych praktyk studenckich pomiędzy Politechniką Rzeszowską im. I. Łukasiewicza a Gas-Trading S.A. z grupy kapitałowej PGNiG.

10 Sty

Wizyta w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej

Podczas wizyty dzieci otrzymały prezenty ufundowane przez Politechnikę Rzeszowską, która objęła szkołę patronatem.
09 Sty

Zawody Okręgowe XLVI Olimpiady Wiedzy Technicznej

Olimpiada Wiedzy Technicznej jest olimpiadą interdyscyplinarną, przeznaczoną dla uczniów szkół średnich rozgrywaną w dwóch grupach tematycznych: elektryczno-elektronicznej i mechaniczno-budowlanej.