Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 94

08 Sty

Zawody okręgowe XXII edycji Olimpiady EUROELEKTRA

7 stycznia br. w siedzibie Wydziału Elektrotechniki i Informatyki odbyło się uroczyste otwarcie zawodów II stopnia XXII edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA.
07 Sty

Politechnika Rzeszowska gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia br. w Rzeszowskiej Trasie Podziemnej w godzinach 12:00 - 18:00 będzie można zobaczyć atrakcje przygotowane przez Koła Naukowe Politechniki Rzeszowskiej.

07 Sty

Zabawa noworoczna 2020 dla dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej

5 stycznia w hali sportowej Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz odbył się coroczny bal dla pociech pracowników Politechniki Rzeszowskiej. Przygotowano mnóstwo atrakcji.
30 Gru

Konkurs fotograficzny Erasmus+

Komisja Europejska ogłosiła konkurs adresowany do studentów i pracowników – pasjonatów fotografii, którzy udokumentowali zdjęciami swoje Erasmusowe pobyty zagraniczne.

27 Gru

Żłobek "Maluszkowo" w DS Aviata

Żłobek "Maluszkowo" otwiera filię w DS "Aviata" w Jasionce.
23 Gru

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia składa Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.

20 Gru

Spotkania opłatkowe w Politechnice Rzeszowskiej

W dniach 18 i 19 grudnia w Politechnice Rzeszowskiej odbyły się spotkania opłatkowe Samorządu Studenckiego oraz Zespołu Pieśni i Tańca "Połoniny"
18 Gru

"Maluszkowo" z życzeniami u Rektora

Spotkanie Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusza Markowskiego z dziećmi z "Akademickiego Przedszkola Maluszkowo" i "Małej Politechniki" - Fotorelacja.