Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 98

21 Lis

Miasta Idei. Zawodowcy i amatorzy. Sport w dużym mieście

Kolejna odsłona konferencji, która odbyła się 21 listopada 2019 r. w Politechnice Rzeszowskiej.
21 Lis

Spotkanie w ramach Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym zagadnień biznesowego sukcesu start-upów.

19 Lis

Stypendia Ministra Nauki dla wybitnych młodych naukowców

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczył ponad 40 mln zł na stypendia naukowe dla wybitnych młodych naukowców. Wśród nich są dr hab. inż. Gaweł Żyła i dr hab.inż. Katarzyna Pietrucha-Urbanik.
18 Lis

Konferencja dotyczącą zagrożeń i wyzwań bezpieczeństwa świata

W dniach 25–26 listopada 2019 r. w Politechnice Rzeszowskiej (budynek S) odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zagrożenia i wyzwania bezpieczeństwa współczesnego świata".

15 Lis

Spotkanie z Konsulem USA w Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 18 listopada br. odbędzie się spotkanie informacyjne na temat wyjazdów studenckich do USA - Work &Travel USA.
13 Lis

Konkurs "Przestrzeń Kreatywności"

Podkarpackie Centrum Innowacji ogłasza konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów na biznesplan wpisujący się w priorytety Inteligentnych Specjalizacji Podkarpacia.

12 Lis

Wieniec od Politechniki Rzeszowskiej z okazji 101. rocznicy odzyskania przez...

W imieniu Politechniki Rzeszowskiej wieniec pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego złożyłi dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, Prorektor ds. kształcenia oraz mgr Andrzej Sowa, Kanclerz.
12 Lis

50 lat Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej "Połoniny"

W listopadzie br. Zespół będzie obchodził jubileusz 50-lecia działalności artystycznej. W dniach 16, 17 i 22 listopada odbędą się koncerty jubileuszowe, natomiast 23 listopada koncert galowy.