Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 95

18 Gru

Rzeszów zwycięzcą rankingu Europolis w kategorii "Edukacja"

Rzeszów zajął drugie miejsce w rankingu Europolis. Miasta dla młodych ustępując miejsce jedynie Warszawie. Stolica Podkarpacia została zwycięzcą w kategorii "Edukacja".
17 Gru

Zakończona rozbudowa budynku AL na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki (WEiI) dokonano końcowego odbioru przedmiotu zamówienia pn.: Rozbudowa budynku AL dla potrzeb laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej WEiI PRz.

Wręczenie nagród Hackhaton Mobility

15 grudnia w siedzibie Urban Lab odbyło się wręczenie nagród dla uczestników Hackhaton Mobility. W skład zespołu sędziowskiego wchodził m.in. Prorektor ds. nauki – prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik.

III Dzień Bieszczadzki w Politechnice Rzeszowskiej

Były prezentacje produktów regionalnych, spotkania z poetami, fotografami, pokazy rękodzieła i malarstwa oraz występy bardów i artystów bieszczadzkich.

16 Gru

I miejsce doktorantki w konkursie SIMP

Doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych w PRz mgr inż. Wiktoria Wojnarowska zajęła I miejsce w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu SIMP.
13 Gru

Wykład otwarty na temat odszkodowań komunikacyjnych

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wielu kolizji i wypadków. Na likwidowanie skutków tych drogowych wydarzeń wydaje się 50 mld zł rocznie.

13 Gru

Maraton Innowacji w PCI ProtoLab

Podczas Maratonu Innowacji odbędzie się Dzień Otwarty ProtoLab, spotkanie koła naukowego kosmonautki ProtoCreativeLab: Space & Aviation oraz Rzeszów Tuesday Innovation Night.
12 Gru

Uroczyste posiedzenie Senatu

Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Senatu odbyły się promocje habilitacyjne i doktorskie, wręczone zostały odznaczenia państwowe, tytuły profesora honorowego oraz medale "Primus inter pares".