15 Kwi

Pięć srebrnych medali dla EUROAVII Rzeszów!

7-osobowy zespół koła naukowego EUROAVIA Rzeszów przywiózł aż pięć srebrnych medali z prestiżowych międzynarodowych zawodów modeli latających SAE Aero Design West 2019, rozegranych w USA.
15 Kwi

Pokaz nowoczesnych technologii na New Technology Day

To nowa propozycja w ramach Juwenaliowego Mixu Wydarzeń dla zainteresowanych nowymi technologiami i branżą systemów bezzałogowych. 16 kwietnia od godz. 11-17 w Centrum Studenckim PRz.

08 Kwi

Znamy finalistów VI edycji konkursu Kill me with the MUSIC

Gala finałowa konkursu odbędzie się 9 kwietnia o godz. 19:00 w klubie muzycznym LUKR w Millenium Hall. Do finału zakwalifikowało się 7 solistów i 6 zespołów.
21 Mar

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoty medal na zawodach...

To pierwsze w historii złoto dla Koła Naukowego EUROAVIA Rzeszów, które zostało przyznane za prezentację techniczną samolotu w kategorii mikro.

21 Mar

Rzeszowskie Juwenalia 2019 – sprawdź co szykuje Politechnika Rzeszowska

Podczas Koncertu Finałowego od 9-11 maja wystąpią Krzysztof Cugowski, Lady Pank, Happysad, Nocny Kochanek, Piękni i Młodzi oraz Baciary. Kolejnych artystów Samorząd Studencki PRz zdradzi już wkrótce.
18 Mar

Przyjdź na spotkanie "Absolwent na rynku pracy"

Spotkanie odbędzie się 26 marca od 14:00 do 15:30 w sali V-6, przy al. Powstańców Warszawy 12. Zapraszamy studentów oraz absolwentów Politechniki Rzeszowskiej.

13 Mar

International Day na Politechnice Rzeszowskiej

Podczas wydarzenia byli stypendyści programu Erasmus+ oraz studenci zagraniczni zaprezentują uczelnie partnerskie, zachęcając tym samym do udziału w programie.
13 Mar

Spotkanie z przedstawicielami firmy LOT Crew

O zasadach rekrutacji w lotnictwie dla personelu pokładowego i latającego mówili studentom specjalności pilotaż na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa przedstawiciele firmy LOT Crew.