Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 50

12 Gru

Reklamy nocą na PRz. Zapraszamy na XVI Nocne Spotkanie z Reklamą

13 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej już po raz szesnasty zostaną zaprezentowane najlepsze reklamy z całego świata.
09 Gru

W 24 godziny zaprogramują podróż na Marsa. Rzethon na Politechnice Rzeszowskiej

10 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej rozpocznie się Rzethon By G2A.COM. To maraton programowania, podczas którego programiści, projektanci grafiki i twórcy interfejsów realizują określone zadan

06 Gru

[FOTO] Motomikołaje z Politechniki Rzeszowskiej. Studencka akcja charytatywna

4 grudnia studenci z koła naukowego Formuła Student wraz z podkarpackimi motocyklistami odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Łopuszce Małej.
06 Gru

[FOTO] Studenci PRz przyjmowali przedstawicieli Forum Uczelni Technicznych

Od 1 do 4 grudnia br. studenci z Samorządu Studenckiego PRz gościli członków Forum Uczelni Technicznych. W Rzeszowie odbywał się zjazd sprawozdawczo-wyborczy tej organizacji.

05 Gru

Nasi studenci z największą liczbą stypendiów od marszałka województwa

1 grudnia br. wręczono stypendia marszałka województwa podkarpackiego. Otrzymali je najlepsi w regionie studenci, którzy w tym roku podjęli studia na uczelniach podkarpackich.
05 Gru

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych

6, 8 i 10 grudnia br. na uczelni będzie można nabyć unikatowe ozdoby świąteczne wykonane przez studentów Politechniki Rzeszowskiej i w ten sposób włączyć się w coroczną akcję pn. Studenckie Mikołajki.

02 Gru

Weekend integracyjny. Wietnamscy studenci z PRz poznawali Rzeszów

W miniony weekend (26–27 listopada) Wietnamczycy, którzy przybyli do Politechniki Rzeszowskiej mieli okazję zapoznać się m.in z ofertą kulturalną Rzeszowa.
30 Lis

Forum Uczelni Technicznych odbędzie się w Rzeszowie

Do Rzeszowa zjadą przedstawiciele uczelni technicznych z całego kraju. Od 1 do 4 grudnia potrwa zjazd przedstawicieli Forum Uczelni Technicznych.