Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 51

29 Lis

Rektor uczelni pogratulował sukcesu delegacji Chóru Akademickiego PRz

29 listopada br rektor Politechniki Rzeszowskiej oficjalnie pogratulował chórzystom sukcesu, który odnieśli na I Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej Cantantes Lublinensis.
28 Lis

[AUDIO] Skok na głęboką wodę … Politechniczni studenci – sportowcy (1)

Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak to młodzi, zdolni, utytułowani sportowcy i studenci Politechniki Rzeszowskiej. Ich domeną są skoki do wody.

25 Lis

[VIDEO] Connected cars i inne nowinki technologiczne na rzeszowskim ITAD 2016

24 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej po raz jedenasty odbyła się konferencja IT Academic Day (ITAD).
22 Lis

Studenci PRz debatowali z władzami uczelni

17 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej studenci rozmawiali z władzami uczelni. Okazją do dyskusji był Międzynarodowy Dzień Studenta. Jednym z punktów obchodów tego święta była debata studencka.

21 Lis

Branża IT zagości na Politechnice Rzeszowskiej. IT Academic Day ponownie w...

24 listopada 2016 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się IT Academic Day (ITAD). To już jedenasta edycja konferencji technologicznej Microsoftu. We współpracy z firmą organizują ją studenci z
10 Lis

Rzeszowski most badass drone na 12. miejscu w zawodach IMAV 2016

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaprezentowali się w międzynarodowych zawodach dronów IMAV, które od 17 do 21 października br. odbywały się w Pekinie. Zajęli 12. miejsce.

28 Paź

Politechniczni konstruktorzy Legendary IV na „Marsie”

25 października 2016 r. studenci Politechniki Rzeszowskiej uczestniczyli w specjalnym przedpremierowym pokazie nowej serii programu „Mars” w National Geographic Channel.
27 Paź

Otrzęsiny studentów Politechniki Rzeszowskiej

Samorząd Studencki PRz, jak co roku, zorganizował Otrzęsiny Studentów Politechniki Rzeszowskiej. Tegoroczna edycja tej tradycyjnej imprezy odbyła się 26 października.