Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 46

31 Mar

Studenci PRz laureatami plebiscytu „Eko-Inspiracja 2016”

Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska PRz pokonało 18 stowarzyszeń i kół naukowych z całej Polski rywalizujących w kategorii „edukacja”.
27 Mar

„Najlepsi z najlepszych! 2.0.” – wsparcie dla wybitnych studentów i kół...

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do składania ofert w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym „Najlepsi z najlepszych! 2.0.”

24 Mar

[VIDEO] Obozowy renesans

Jak Feniks z popiołów do życia powrócił obóz kondycyjny dla studentów pilotażu Politechniki Rzeszowskiej.Pierwsza po latach edycja trwała od 27 lutego do 4 marca br.
17 Mar

[FOTO] Erasmus Day

16 marca br. odbyło się zorganizowane przez Dział Współpracy Międzynarodowej spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Erasmus+.

15 Mar

[FOTO] Dzień Wydziału Zarządzania

15 marca br. na PRz odbywa się Dzień Wydziału Zarządzania. Jest to wielkie święto, przede wszystkim dla studentów.
15 Mar

Studencie, jest szansa na wygranie 25 000 zł – zaprojektuj przyszłość

Innowacyjny pomysł powinien wpisywać się w motto konkursu: „Interact with the real world” i dotyczyć rzeczywistości rozszerzonej lub wirtualnej.

13 Mar

ProtoLab – wymarzona przestrzeń dla studentów wynalazców

3 marca br. w Sali Tradycji PRz odbyło się drugie spotkanie przedstawicieli kół naukowych PRz i Banku Światowego.
10 Mar

Wręczenie legitymacji PRz studentom z Wietnamu

9 marca br. sześcioro Wietnamczyków otrzymało legitymacje poświadczające status studenta Politechniki Rzeszowskiej.