Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 147

20 Wrz

Impact mobility rEVolution’19

W dniach 9-10 października w Katowicach odbędzie się Impact mobility rEVolution’19. Wydarzenie patronatem objął Rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Nominacje dziekańskie

Rektor Politechniki Rzeszowskiej wręczył nominacje dziekańskie na wszystkich 7 wydziałach.

Politechnika Rzeszowska doceniona przez MNiSW - Legia Akademicka

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosław Gowin, pogratulował Rektorowi Politechniki Rzeszowskiej efektów w programie "Legii Akademickiej".
19 Wrz

Wręczenie nominacji profesorskich podczas wrześniowego posiedzenia Senatu

19 września odbyło się posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej, na którym wręczono nominacje profesorskie.

Studenckie Warsztaty Urbanistyczne Kraków/Rzeszów 2019

Celem warsztatów, które odbędą się w dniach 24 - 27 września w Krakowie, będzie wskazanie ciekawych rozwiązań przestrzennych, kształtujących przyjazne i funkcjonalne środowisko miejskie.
18 Wrz

Inauguracja 69. Roku Akademickiego 2019/2020

Uroczysta Inauguracja 69. Roku Akademickiego 2019/2020 odbędzie się w dniu 11 października 2019 r. Msza inauguracyjna odbędzie się 4 października.

18 Wrz

Turniej Koszykówki GAME ON na hali sportowej CFIS PRz

21 września (sobota) o godz. 9:00 rozpocznie się turniej koszykówki, którego organizatorem jest Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej.
17 Wrz

Pozytywna akredytacja na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

Kierunki "Elektrotechnika" oraz "Informatyka" na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki z pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej.