Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 146

30 Wrz

Msza inauguracyjna – 4 października 2019 r. (piątek)

Msza inaugurująca 69. rok akademicki 2019/2020 odbędzie się 4 października 2019 r. (piątek).
27 Wrz

Negocjacje umowy z Tarkett Jasło

27 IX w Politechnice Rzeszowskiej gościli przedstawiciele firmy Tarkett Jasło, światowego lidera w produkcji wykładzin winylowych.

25 Wrz

Umowa o współpracy z Liugong Dressta Machinery Sp. z.o.o.

Umowa promuje wymianę doświadczenia i współdziałanie ośrodków nauki i biznesu.
25 Wrz

Prof. Józef Dziopak Profesorem Honorowym Politechniki Rzeszowskiej

W dniu 25 IX podczas posiedzenia Rady Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury prof. Józef Dziopak uhonorowany został tytułem Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej.

24 Wrz

Rzeszowski Salon Maturzystów

W dniach 24-25 IX odbywa się Rzeszowski Salon Maturzystów.
23 Wrz

[FOTO] Fotorelacja z Podkarpackiego Festiwalu Nauki - c.d.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Podkarpackiego Festiwalu Nauki.

21 Wrz

Politechnika Rzeszowska na Podkarpackim Festiwalu Nauki

W imprezie udział wzięły Studenckie Koła Naukowe PRz: Esprit, Legendary Rover Team, Racing Team, Koło Szybkiego Prototypowania i Wzornictwa Przemysłowego oraz Rzeszowska Grupa IT.
20 Wrz

[FOTO]relacja z Koncertu Charytatywnego „Gramy i Wspieramy”

19 września w auli Politechniki Rzeszowskiej odbył się Koncert Charytatywny „Gramy i Wspieramy” na rzecz Mateusza Rejowskiego z Rzeszowa, który choruje na nowotwór złośliwy.