Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 160

01 Cze

10. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy. SKWER HISTORII

Historia odtwarzana przez pasjonatów, którzy zakochali się w jakimś okresie naszych dziejów i postanowili przywrócić ją do życia - zapraszamy na SKWER HISTORII podczas 10. Dnia Odkrywców na PRz.
31 Maj

Studenci z Politechniki Kijowskiej z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska gościła grupę studentów z Kijowa, którzy są zainteresowani podjęciem studiów II stopnia na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki oraz Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa.

31 Maj

Zmarła mgr Stanisława Zacharzewska

Rodzinie Zmarłej wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia składają Rektor oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej.
30 Maj

[FOTO] Ks. prof. Michał Heller doktorem honoris causa Politechniki Rzeszowskiej

Wyróżnienie zostało przyznane w uznaniu osiągnięć Księdza Profesora z zakresu nauk teologicznych, w szczególności specjalizującemu się w filozofii przyrody, fizyce, kosmologii i relacji nauka-wiara.

Dni Otwarte Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz w Stalowej Woli

Celem wydarzenia była promocja kierunków technicznych i przedstawienie oferty edukacyjnej WMT. Podczas uroczystej gali zostały wręczone nagrody w konkursie „Od pomysłu do przemysłu”.

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli

Drużyna Politechniki Rzeszowskiej zdobyła I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli. Turniej został zorganizowany przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny oraz CFiS PRz.

10. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy. Pasaż KULTURY I SZTUKI

Muzeum Dobranocek, mistrzowie i czeladnicy z "Plastyka", kraina Tinituns – zapraszamy do PASAŻU KULTURY I SZTUKI podczas 10. Dnia Odkrywców na PRz.
28 Maj

Politechnika Rzeszowska i LINETECH rozpoczynają współpracę w zakresie...

Wspólne inicjatywy będą obejmowały kształcenie praktyczne inżynierów lotniczych, wsparcie badawczo-rozwojowe oraz projekty skierowane m.in. do wykładowców, kół naukowych czy nawet sekcji sportowych.