Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 161

28 Maj

Zespół "POŁONINY" na Festynie Rodzinnym „Bądźmy Razem”

Zespół zaprezentował piękne przyśpiewki, dynamiczne tańce sądeckie, przeworskie i rzeszowskie oraz oryginalną muzykę w solowym wykonaniu kapeli.

Projekt Aktywny Student Instytutu Tyflologicznego PZN

Głównym celem projektu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia osobom niewidomym i słabowidzącym.

"Chinese week" na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnikę Rzeszowską odwiedziły delegacje z dwóch chińskich uniwersytetów: Dongguan University of Technology i Guangxi University of Science and Technology.

10. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy. Pasaż TECHNIKI

Metal z pamięcią, Quadrotor, Hexapod, PR-9 Tukan, bolid FS, Electric Car, termowizja, CNC, druk 3D... - zapraszamy do Pasażu TECHNIKI podczas 10. Dnia Odkrywców na PRz.

27 Maj

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z Safran Aircraft Engines Poland

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o wzajemnej współpracy z Safran Aircraft Engines Poland. Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. odbyć w firmie praktyki i staże.
27 Maj

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na 10. Warszawskich Targach Książki

Uczelniane wydawnictwo zaprezentowało ponad 130 tytułów publikacji naukowych z poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.

25 Maj

Musical „Halka – wersja współczesna” z akcją charytatywną w tle

Do 30 maja trwa akcja charytatywna na rzecz stowarzyszenia "Nie daj się”, które wspiera rzeszowskie domy dziecka. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dla podopiecznych.
24 Maj

[FOTO] XXI Pokazy z Fizyki na Politechnice Rzeszowskiej

Tym razem uczestnicy poznali tajniki takich dziedzin jak mechanika, drgania i fale, zjawiska atmosferyczne i fizyka zabawek.