Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 198

10 Paź

Porozumienie o współpracy z Politechniką Lwowską

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z Politechniką Lwowską. Porozumienie ma na celu wymianę doświadczeń i dalszy rozwój w zakresie wspólnego kształcenia i dyplomowania.
09 Paź

Jesienna edycja "Wampiriady" w Politechnice Rzeszowskiej

8 października przed rzeszowskim kinem Helios w bazie potencjalnych dawców szpiku zarejestrowały się 72 osoby, a 43 oddały krew.

09 Paź

EUROAVIA Rzeszów na targach Students' Science Expo we Wrocławiu

Wydarzenie miało na celu pokazanie najnowszych osiągnięć studentów polskich szkół wyższych i zachęcenie przedsiębiorstw do inwestowania w ich innowacyjne projekty.
08 Paź

Ogólnopolska inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Prof. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej reprezentował Politechnikę Rzeszowską na ogólnopolskiej inauguracji roku akademickiego 2018/2019, która odbyła się w Warszawie.

08 Paź

Władze Rektorskie Politechniki Rzeszowskiej o drugim roku kadencji

Władze Rektorskie Politechniki Rzeszowskiej przygotowały podsumowanie swojej działalności po drugim roku kadencji 2016-2020.
07 Paź

Najnowsza książka Oficyny Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej

TERMODYNAMIKA. Pomiary – praca zbiorowa pod redakcją naukową Pawła Gila została opracowana z myślą o studentach Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

06 Paź

Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny ogłasza nabór dla osób, które chcą się podzielić swoim talentem muzycznym.
05 Paź

[FOTO] Politechnika Rzeszowska uroczyście zainaugurowała 68. Rok Akademicki

W trakcie inauguracji rektor prof. Tadeusz Markowski podkreślił, że jest to ostatnia uroczystość w obecnej formule organizacyjnej uczelni, co ma związek z wejściem w życie reformy szkolnictwa wyższego