Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 194

25 Paź

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Zapraszamy studentów, doktorantów i absolwentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Student-wynalazca”.
25 Paź

Zapraszamy na kolejny mecz Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

Akademicka drużyna tenisa stołowego Fibrain AZS Politechnika Rzeszów 26 października o godz. 18:00 zmierzy się z Unią AZS AWFiS Gdańsk.

24 Paź

[FOTO] Politechnika Rzeszowska ma czterech nowych Profesorów Honorowych

Z okazji 25-lecia Wydziału Zarządzania podczas uroczystej Rady Wydziału tytuły odebrali prof. Kazimierz Rajchel, prof. Edward Nowak, dr hab. inż. Władysław Filar, prof. PR oraz prof. Jan Adamczyk.
24 Paź

Maraton innowacji Science Challenge Day

Science Challenge Day to całodniowy maraton innowacji, który odbędzie się już 27 października na terenie Politechniki Wrocławskiej.

23 Paź

II Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie "Od pomysłu do przemysłu"

Konferencja odbędzie się 30 października br. w godzinach 9:00 do 14:30 w Rzeszowie w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego na ul. Pigonia 1
23 Paź

Bolid Politechniki Rzeszowskiej na Konferencji Nowych Technologii w Warszawie

- Zaprezentowaliśmy drugi samochód wyścigowy PRz, jego nową konstrukcję i rozwiązania, które pozwalają nam na uzyskiwanie dużo lepszych osiągów - mówi Bartłomiej Zachara z PRz Racing Team.

22 Paź

Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego

Tytuł Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej otrzymają prof. Kazimierz Rajchel, prof. Jan Adamczyk, prof. Edward Nowak oraz dr hab. inż. Władysław Filar, prof. PRz.
22 Paź

[FOTO] Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

21 października br. na Wydziale Zarządzania PRz odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów II stopnia.