Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 196

18 Paź

EUROAVIA Rzeszów na Targach Lotnictwa Lekkiego w Kielcach

Wydarzenie zgromadziło ponad 50 wystawców z Polski, Niemiec i Włoch. Nasi studenci zaprezentowali model samolotu udźwigowego, z którym zdobyli III miejsce na zawodach SAE Aero Design na Florydzie.
17 Paź

Monografia dr hab. inż. Andrzeja PACANY, prof. PRz - nowość Oficyny Wydawniczej

Opracowanie zawiera kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej dla osób zainteresowanych efektywnym zarządzaniem środowiskowym, głównie zgodnym z aktualną normą ISO 14001:2015.

17 Paź

Tydzień wykładów specjalistów z MTU

W Politechnice Rzeszowskiej trwa „HiTech Week” - cykl tygodniowych wykładów prowadzonych przez czołowych specjalistów – przedstawicieli firmy MTU Aero Engines.
16 Paź

Akademia Developera PGS Software w Politechnice Rzeszowskiej

Przyszli programiści będą mogli uzyskać certyfikat i zdobyć cenną wiedzę od ekspertów. Zajęcia podzielone na cykle tematyczne JavaDev i FrontDev odbędą się 17 i 22 października br.

16 Paź

Weź udział w Konkursie o Nagrodę Pratt & Whitney im. Zbigniewa Grabowskiego

Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski oraz Pratt & Whitney Rzeszów S.A. ogłaszają nabór wniosków w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Pratt & Whitney imienia Zbigniewa Grabowskiego
15 Paź

"POŁONINY" czekają na CIEBIE!

Nabór do Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca "POŁONINY" odbędzie się 16 października o 19:30 na małej sali gimnastycznej Politechniki Rzeszowskiej, na przeciw dawnego klubu "PLUS".

HiTech Week z MTU Aero Engines Polska w Politechnice Rzeszowskiej

Z przyczyn niezależnych od organizatora tygodniowe wykłady ekspertów z firmy MTU Aero Engines rozpoczną się od wtorku 16 października.
15 Paź

Szklane domy w Bieszczadach, wyjątkowy projekt studenta Politechniki...

Jakub Lazarowicz, student V roku architektury stworzył projekt nowoczesnego ośrodka agroturystycznego w Bieszczadach. Zamiast ciężkiej architektury powstały lekkie, szklane trójkątne domki.