Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 195

22 Paź

Studenci Politechniki Rzeszowskiej najlepsi w konkursie mediacyjnym

KN Studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego „Enigma” zdobyło pierwsze miejsce w I Konkursie Mediacyjnym dla studentów uczelni wyższych w okręgu, zorganizowanym przez Prezesa Sądu Okręgowego w Rzeszowie.
21 Paź

Wspólne studia podyplomowe Politechniki Rzeszowskiej i PWSTE w Jarosławiu

W siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbyła się inauguracja studiów podyplomowych "rachunkowość i finanse" realizowanych wspólnie z Politechniką Rzeszowską.

20 Paź

Nowe inwestycje w Politechnice Rzeszowskiej

Wykonano zadanie inwestycyjne pn. „Modernizacja systemu kontroli ruchu oraz stref ograniczonego parkowania na terenie Politechniki Rzeszowskiej.” Było to możliwe dzięki dofinansowaniu z PZU SA.
20 Paź

Zaproszenie na koncert z okazji 40-lecia pontyfikatu Jana Pawła II

Koncert odbędzie się 21 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej – Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OO. Bernardynów w Rzeszowie (ul. Sokoła 8).

19 Paź

Red Bull Politechnika Rzeszowska na Oriencie

Gra terenowa dla studentów I roku odbędzie się 24 października. Zapisy trwają. Celem jest poznanie kampusu Politechniki Rzeszowskiej. Nagroda dla najlepiej zorientowanej ekipy to 1000 zł!
19 Paź

Zebranie członków ZNP z okazji Dnia Nauczyciela

Podczas spotkania Medalem za 50 lat przynależności do ZNP odznaczono dr inż. Władysława Proszaka, a Złotą Odznaką ZNP mgr Witolda Gawlika.

18 Paź

Delegacja z Portugalii odwiedziła Politechnikę Rzeszowską

Celem wizyty była wymiana informacji o warunkach funkcjonowania wychowania fizycznego i sportu akademickiego w strukturach uczelni politechnicznych.
18 Paź

[FOTO] Otrzęsiny studentów Politechniki Rzeszowskiej

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, jak co roku, zorganizował Otrzęsiny dla studentów pierwszego roku naszej uczelni. Tegoroczna zabawa odbyła się w klubie Bajka Disco Club w Rzeszowie.