Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 2

17 Cze

Praktyczne aspekty w produkcji lotniczej

Celem szkolenia był rozwój kompetencji studentów w przemyśle lotniczym i możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia, które będą kluczowe dla ich sukcesu zawodowego.
15 Cze

Moc naukowych atrakcji

Na Politechnice Rzeszowskiej odbył się Rzeszowski Piknik Nauki i Techniki – MOC Odkrywców, święto nauki i techniki w formie plenerowej zabawy dla małych i dużych odkrywców.

14 Cze

Koncert Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wziął udział w wyjątkowym koncercie „Przedszkolaki w 670.Rocznicę powstania miasta Rzeszowa”.
14 Cze

Studenci z USA z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Staż Prezydencki umożliwia młodzieży z USA odwiedzić Polskę, poznać jej historię i kulturę oraz ofertę edukacyjną polskich uczelni.

13 Cze

Rzeszów University of Technology Students Awards 2024

Podczas uroczystości wręczono stypendia ministra nauki, dyplomy, nagrody i medale „Primus Inter Pares” oraz nagrody rektora za działalność organizacyjną.
12 Cze

Wizyta ministra nauki na Politechnice Rzeszowskiej

Minister Dariusz Wieczorek odwiedził naszą uczelnię w ramach cyklicznych spotkań z władzami uczelni oraz studentami i doktorantami.

10 Cze

Nawiązanie współpracy w zakresie gospodarki odpadami

Umowa ma na celu nawiązanie współpracy w zakresie prowadzenia badań naukowych i badawczo-rozwojowych dotyczących gospodarki odpadami.
07 Cze

Zabierz ze sobą pasję, a my zamienimy ją na pracę!

Na Politechnice Rzeszowskiej odbył się Industry Day, podczas którego czołowe firmy regionu miały możliwość zaprezentowania się studentom i mieszkańcom Podkarpacia.