11 Lut

Mistrzostwa Polski Programistów PLC

Dla zwycięzców przygotowano nagrody o wartości ponad 30 000 zł oraz dodatkowe nagrody, które otrzymają macierzyste uczelnie zawodników Mistrzostw.
08 Lut

Tłumy uczniów na Seminarium "Wybrane problemy chemii"

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło prawie 1000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego. Laboratoria w ciągu dwóch dni odwiedziły 24 grupy uczniów.

Zgłoś się do kolejnej edycji programu Legia Akademicka

Politechnika Rzeszowska po raz kolejny prowadzi nabór dla studentów chętnych do wstąpienia w szeregi Legii Akademickiej. Wnioski należy składać do 20 lutego 2019 r.
08 Lut

Wypełnij ankietę - czekamy na Twoją opinię!

Studenci, uczestnicy studiów doktoranckich, słuchacze studiów podyplomowych oraz pracodawcy mają możliwość anonimowego wypowiedzenia się na tematy związane z oceną i poprawą jakości kształcenia.

07 Lut

Już jest nowy numer „Gazety Politechniki”

W numerze prezentujemy artykuły poświęcone m.in. promocjom habilitacyjnym i doktorskim oraz konferencjom naukowym organizowanym na naszej uczelni.
06 Lut

Delegacja z Fachhochschule Bielefeld z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Tematem rozmów był rozwój współpracy naukowej oraz zwiększenie liczby studentów biorących udział w programie Erasmus+ obu uczelni.

06 Lut

Tomasz Lewandowski trenerem roku Lotto Superligi Tenisa Stołowego

- Jest to dla mnie pierwsze wyróżnienie w roli trenera. Przeważnie nagrody odbieram jako zawodnik. Cieszę się, że moja praca została doceniona i zauważona - mówi Tomasz Lewandowski.
05 Lut

"Expect the Unexpected" - nowy podręcznik języka angielskiego dla pilotów

Książkę oparto na autentycznych nagraniach z przestrzeni powietrznej, udostępnionych przez portal LiveATC. Prawdopodobnie to pierwsza tego typu publikacja na rynku wydawniczym.