Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 248

14 Lis

Zapraszamy na targi „Od talentu do innowacji”

W czasie targów zaplanowano otwarcie Laboratorium Virtual Reality G2A.com. To efekt podpisanej 20 stycznia 2017 r. umowy pomiędzy Politechniką Rzeszowską a firmą G2A.com.
13 Lis

Konferencja rektorów o finansowaniu uczelni wyższych

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski bierze udział w konferencji rektorów mniejszych i średnich polskich uczelni akademickich na Uniwersytecie Zielonogórskim.

13 Lis

Święto Niepodległości na sportowo

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski był gospodarzem sportowych zmagań środowiska akademickiego podczas Inauguracji Sportowego Roku Akademickiego Województwa Podkarpackiego.
12 Lis

Wieniec od Politechniki Rzeszowskiej z okazji Święta Niepodległości

W imieniu Politechniki Rzeszowskiej wieniec pod pomnikiem płk. Leopolda Lisa-Kuli złożył prof. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej.

11 Lis

II Polsko-Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie

Jednym z celów forum jest prezentacja trendów w rozwoju branży outsourcingowej oraz możliwości budowania partnerstw biznesowych między firmami z Ukrainy i Polski, w odniesieniu do usług IT.
10 Lis

Nagroda dla Politechniki Rzeszowskiej w konkursie „Innowacje WOD-KAN 2017”

Uczelnia została nagrodzona za projekt pt. „Zastosowanie materiałów pylistych w technologii tlenowego osadu granulowanego”. Kierownikiem projektu była mgr inż. Joanna Czarnota z ZIiChŚ.

10 Lis

Politechnika Rzeszowska głównym partnerem 9. edycji Interaktywnego Pikniku...

Umowę o współpracy przy organizacji imprezy podpisał rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski i przedstawiciele firmy POLIMEDIA i Stowarzyszenia ArsScientia.
09 Lis

Zostań Menedżerem Projektu! – gra interaktywna dla studentów

Jeżeli studiujesz lub ukończyłeś budownictwo, interesujesz się pracą w renomowanej firmie, ta gra jest skierowana właśnie do Ciebie! Wciel się w rolę Menadżera Projektu!