Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 249

08 Lis

Konkurs Student Aerospace Challenge 2017/2018

Student Aerospace Challenge 2017-18 to konkurs, w którym studenci z krajów członkowskich ESA, będą mogli zaprojektować załogową misję suborbitalną.
07 Lis

Dzień Bieszczadzki na Politechnice Rzeszowskiej

17 listopada zapraszamy na I edycję Dnia Bieszczadzkiego ,,Jesienią góry są najszczersze”. Impreza odbędzie się pod patronatem rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusza Markowskiego.

06 Lis

Zapraszamy na Konferencję Bezpieczeństwa Lotniczego

7 i 8 grudnia 2017 r. Politechnika Rzeszowska organizuje Konferencję Bezpieczeństwa Lotniczego. Zapraszamy przedstawicieli sektora lotniczego, jak również wszystkie zainteresowane osoby.
06 Lis

Studentom z Wietnamu najbardziej smakuje żurek

Zagraniczni studenci cenią sobie, że wykładowcy traktują ich na równi ze studentami z Polski i zawsze mogą liczyć na pomoc kolegów.

01 Lis

Wspominamy tych, którzy odeszli

W minionym roku akademickim przyszło nam pożegnać wielu pracowników Politechniki Rzeszowskiej. Na zawsze jednak pozostaną w naszej pamięci.
31 Paź

[VIDEO] Wstąp w szeregi Legii Akademickiej!

Legia Akademicka to ochotnicze szkolenie wojskowe studentów, organizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej w porozumieniu z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

30 Paź

Płatne staże dla studentów elektroniki i telekomunikacji Politechniki...

To efekt projektu „Elektronika dla branży automotive”, który będzie realizował Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.
30 Paź

Rektor Uniwersytetu w Macedonii z wizytą w Politechnice Rzeszowskiej

W trakcie spotkania z prof. Tadeuszem Markowskim, rektorem Politechniki Rzeszowskiej, omawiane były możliwości rozwijania bliższej współpracy akademickiej między obiema uczelniami.