Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 251

23 Paź

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie

Impreza pod hasłem „Czytanie kręci, czytam na okrągło” będzie trwała od godziny 10.00 do 20.00. W targach weźmie udział 26 wydawnictw.
20 Paź

Zapraszamy na Geek Week

- Bez względu na wiek i zainteresowania, każdy może wziąć udział w wybranym projekcie i sprawdzić własne umiejętności - zachęca dr inż. Bartosz Pawłowicz opiekun KNEiTI.

20 Paź

Seminarium naukowo-techniczne Stale Nierdzewne w Konstrukcjach Stalowych

Seminarium zgromadziło ponad 70 uczestników: ekspertów z różnych ośrodków akademickich w Polsce, biur projektowych i przedsiębiorstw zajmujących się wykonywaniem konstrukcji ze stali nierdzewnej.
19 Paź

IV Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego we wspinaczce sportowej

- Chcemy wypromować ten niszowy sport. Dla studentów, którzy wezmą udział w mistrzostwach zapewniamy cały sprzęt, oprócz butów – zachęca Karol Kadyjewski, opiekun sekcji wspinaczkowej PRz.

19 Paź

III Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców

- III Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców to przede wszystkim wymiana myśli, integracja, budowanie zespołów interdyscyplinarnych z różnych ośrodków – wyjaśnia prof. Grzegorz Budzik.

Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

- Chór PRz jest dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Daje możliwość rozwijania talentu wokalnego - zachęca Sebastian Sitnik student II roku finansów i rachunkowości PRz.

Politechnika Rzeszowska partnerem w Podkarpackim Centrum Innowacji

Podkarpackie Centrum Innowacji ma wspierać podkarpackie uczelnie oraz przedsiębiorców, dając szansę na tworzenie i realizację projektów badawczo-rozwojowych.

Zebranie Sekcji Biomechaniki Komitetu Mechaniki Polskiej Akademii Nauk

Do zadań Sekcji należą m.in.: integracja środowiska biomechaników polskich, prezentowanie osiągnięć ośrodków naukowych w dziedzinie biomechaniki oraz inżynierii biomedycznej na konferencjach.