Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 283

11 Kwi

Zaczynamy odliczanie: Rzeszowskie Juwenalia za miesiąc!

11 kwietnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się konferencja prasowa organizatorów tegorocznych, 24. Rzeszowskich Juwenaliów: Samorządu Studentów PRz, WSiZ oraz WSPiA.
11 Kwi

Euroavia w Centrum Operacyjnym PLL LOT

7 kwietnia br. członkowie Koła Naukowego Euroavia odwiedzili Centrum Operacyjne PLL LOT oraz spotkali się z członkiem Zarządu, Prezesem Stefanem Malczewskim.

10 Kwi

MITEF INFODAY

Serdecznie zapraszamy studentów i naukowców do udziału w spotkaniu MITEF INFODAY dotyczącego programu akceleracyjnego startupów technologicznych z możliwoścą aplikacji do programu oraz dofinansowanie
10 Kwi

[FOTO] I wizyta studyjna studentów inżynierii medycznej w ramach projektu PO WER

W ramach wizyty studyjnej w Pro-Familii w Rzeszowie studenci kierunku inżynieria medyczna mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem szpitala.

07 Kwi

Spotkanie rektora PRz z dowódcą 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

6 kwietnia br. w AOS w Bezmiechowej odbyło się spotkanie rektora PRz prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego z dowódcą 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej płk. Arkadiuszem Mikołajczykiem.
07 Kwi

[FOTO] Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym

4 kwietnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się konferencja pt.: „Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym”.

06 Kwi

[FOTO] O bezpieczeństwie pracy na Politechnice Rzeszowskiej

Międzynarodowa konferencja „Współczesne zagrożenia w miejscu pracy – aspekt teoretyczny i praktyczny”.
06 Kwi

Nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ogłosiła nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta na studia i prowadzenie badań w amerykańskich ośrodkach badawczych i uczelniach na rok 2018-2019.