Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 287

21 Mar

Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z ZUS-em

21 marca br. została zawarta umowa o współpracy Politechniki Rzeszowskiej z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
21 Mar

Porozumienie PRz z OBR-ERG Sp. z o.o.

PRz nawiązała współpracę z kolejną firmą, tym razem specjalizującą się w produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

[FOTO] Powrót do chlubnych tradycji

Od 17 do 19 marca br. w obiektach Centrum Dydaktyczno-Sportowego PRz rozgrywano jeden z czterech półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym.

Złoty medal dla koszykarzy AZS Politechniki Rzeszowskiej

18 marca br. w Jarosławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Koszykówce Mężczyzn.

Zmarł prof. Edward Nawarecki

Zmarł prof. Edward Nawarecki, wybitny specjalista z informatyki, pracownik Wydziału Elektrotechniki i Informatyki w latach 2003-2013.

Zmarł dr inż. Wiesław Sipowicz

16 marca br. w wieku 77 lat zmarł dr inż. Wiesław Sipowicz.

17 Mar

[FOTO] Erasmus Day

16 marca br. odbyło się zorganizowane przez Dział Współpracy Międzynarodowej spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Erasmus+.
17 Mar

[VIDEO, FOTO] Rektor PRz uhonorowany złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu

16 marca br. w Urzędzie Miasta Rzeszowa rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski został wyróżniony złotym medalem za wybitne osiągnięcia na rzecz nauki polskiej.