Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 313

07 Wrz

„Technologia w Medycynie” - podkarpackie uczelnie połączyły siły w...

Dwie podkarpackie szkoły wyższe połączyły siły w dziedzinie medycyny. Politechnika Rzeszowska i Uniwersytet Rzeszowski utworzyły klaster pn. „Technologia w Medycynie”.
06 Wrz

Nowy rektor Politechniki Rzeszowskiej spotkał się z kadrą zarządzającą uczelni

6 września 2016 roku rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski spotkał się z kadrą zarządzającą uczelni.

05 Wrz

Zawody modeli latających F3A ponownie na Podkarpaciu

Rzeszowski Klub Modelarzy Lotniczych, we współpracy z Politechniką Rzeszowską, po raz kolejny zorganizował na lotnisku modelarskim w Siedliskach zawody modeli latających tzw. F3A.
05 Wrz

Legendary Rover wystartuje na European Rover Challenge w Jasionce

W najbliższy weekend drużyna Legendary Rover z Politechniki Rzeszowskiej wystartuje w Europejskich Zawodach Łazików Marsjańskich (European Rover Challenge – ERC), które odbędą się w podrzeszowskiej Ja

01 Wrz

Przekazanie władzy rektorskiej prof. dr. hab. inż. Tadeuszowi Markowskiemu

31 sierpnia 2016 r. odbyło się oficjalne przekazanie władzy rektorskiej prof. dr. hab. inż. Tadeuszowi Markowskiemu.
19 Lip

Dr hab. inż. Marek Gosztyła „Zasłużonym dla Kultury Polskiej”

Dr hab. inż Marek Gosztyła, prof PRz, kierownik Zakładu Konserwacji Zabytków (WBIŚiA) otrzymał odznakę honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej.

04 Lip

Prof. Marek Orkisz „Zasłużonym Działaczem Lotnictwa Sportowego”

30 czerwca br. prof. dr hab. inż. Marek Orkisz, Rektor Politechniki Rzeszowskiej otrzymał odznakę Zasłużonego Działacza Lotnictwa Sportowego
30 Cze

Wręczono akty stwierdzające wybór nowym władzom Politechniki Rzeszowskiej

29 czerwca 2016 r. w Sali Senatu Politechnik Rzeszowskiej odbyło się oficjalne wręczenie aktów stwierdzających wybór nowym władzom Politechniki Rzeszowskiej wybranym na kadencję 2016- 2020.