Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 14

24 Mar

[VIDEO] Obozowy renesans

Jak Feniks z popiołów do życia powrócił obóz kondycyjny dla studentów pilotażu Politechniki Rzeszowskiej.Pierwsza po latach edycja trwała od 27 lutego do 4 marca br.
23 Mar

Zapowiedź Akademickiej Ligi Futsalu 2016/2017

Sztandarowym, stałym punktem kalendarza imprez organizowanych przez Klub Uczelniany AZS PRz jest Akademicka Liga Futsalu.

20 Mar

[FOTO] Powrót do chlubnych tradycji

Od 17 do 19 marca br. w obiektach Centrum Dydaktyczno-Sportowego PRz rozgrywano jeden z czterech półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym.
20 Mar

Złoty medal dla koszykarzy AZS Politechniki Rzeszowskiej

18 marca br. w Jarosławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Koszykówce Mężczyzn.

16 Mar

Zapraszamy na półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym

Od 17 do 19 marca br. potrwają zorganizowane przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej strefowe eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn.
13 Mar

Podsumowanie sportowej niedzieli na PRz

Trzy wydarzenia sportowe: dwa złote medale i jeden brązowy krążek dla Politechniki Rzeszowskiej.

10 Mar

Sportowa niedziela na PRz

12 marca br. Politechnika Rzeszowska będzie gospodarzem trzech imprez sportowych.
27 Lut

[FOTO] Za nami IV Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w Siatkówce

W tym roku po raz pierwszy gospodarzem mistrzostw była Politechnika Rzeszowska. Nasza uczelnia spisała się na medal.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.