25 Sty

Politechnika Rzeszowska na III Targach Wschodnich

Przedstawiciele Politechniki Rzeszowskiej prezentują ofertę kształcenia naszej uczelni podczas III Targów Wschodnich w G2A Arena w Jasionce.
21 Sty

Porozumienie z Mardokh Company z irackiego Kurdystanu

Podpisana umowa stwarza m.in. możliwość organizacji szkoleń studentów w zakresie pilotażu i mechaniki silników samolotowych w OKL Politechniki Rzeszowskiej oraz na terenie irackiego Kurdystanu.

18 Sty

Umowa o współpracy z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 S.A. będą współpracowały z Politechniką Rzeszowską przy kształceniu studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
16 Sty

Trwa nabór na studia dualne na Politechnice Rzeszowskiej

Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej oraz eksperci Pratt & Whitney Rzeszów dyskutowali ze studentami dlaczego warto studiować inżynierię mechaniczną dla przemysłu lotniczego w ramach studiów dualnych.

10 Sty

„Inżynier od zaraz” pomoże skutecznie szukać pracy

Politechnika Rzeszowska uruchamia nową platformę internetową „Inżynier od zaraz”. Umożliwia ona skuteczną komunikację między poszukującymi pracy i pracodawcami.
10 Gru

II Konferencja Biznes-Nauka-Stalowa Wola

Konferencja była skierowana do lokalnych przedsiębiorców, ludzi nauki oraz instytucji wspomagających finansowanie działalności przedsiębiorstw.

06 Gru

Zaproszenie na II Konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola

Tematyka konferencji związana jest z problematyką powiązania biznesu z nauką we współczesnej gospodarce.
04 Gru

Konferencja Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się druga w tym roku Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza połączona z zebraniem Rady Partnerów CZT.