Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 143

06 Lip

Studentka inżynierii medycznej zdobyła wicemistrzostwo Polski w akrobatyce

Malwina Sala, studentka inżynierii medycznej razem z Martyną Wojnar zostały wicemistrzyniami Polski podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych w Gdańsku.
06 Lip

Nowy budynek dla Wydziału Zarządzania

Od października 2018 r. studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej będą mieli do dyspozycji nowy budynek do zajęć dydaktycznych.

05 Lip

Rusza akcja „Pokój dla żaka"

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rozpoczyna akcję „Pokój dla Żaka" oferując bezpłatnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja potrwa do końca września.
05 Lip

Prezentujemy najnowszy numer „Gazety Politechniki”

W numerze 5-6/2018 przedstawiono m.in. sylwetki profesorów honorowych Politechniki Rzeszowskiej, relację z obchodów 80. rocznicy przelotu szybowcowego Tadeusza Góry.

04 Lip

Studenci Politechniki Rzeszowskiej w finale międzynarodowego konkursu w Paryżu

Piotr Skoczylas i Mateusz Juszczyk udział w konkursie traktują jako cenne doświadczenie i możliwość poznania ludzi, z którymi mogli podzielić się pasją związaną z napędami rakietowymi.
04 Lip

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wyróżniony

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej otrzymał wyróżnienie na V Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Akademickich Święty Krzyż 2018 w Kielcach.

02 Lip

Zakończenie sportowego roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej

Nasi sportowcy z sukcesami startowali w Akademickich Mistrzostwach Polski, co przełożyło się na wysokie 25. miejsce w klasyfikacji generalnej współzawodnictwa sportowego wśród 150 uczelni w Polsce.
29 Cze

Aula na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury będzie...

Senat Politechniki Rzeszowskiej uczcił pamięć prof. Zbyszko Stojka, jednego z twórców Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Jego imieniem zostanie nazwana aula P-2 na WBIŚiA.