Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 146

15 Cze

„POŁONINY” wystąpią na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „GODEL 2018”

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” zaprezentuje piękne tańce, muzykę i barwne stroje na scenach Kazimierza Dolnego nad Wisłą, Puław, Baranowa i Wojciechowa.
14 Cze

Jaromir Poprawa na podium Pucharu Polski Freestyle Football

Jaromir Poprawa, student mechaniki i budowy maszyn zdobył II miejsce w Pucharze Polski Freestyle Football w Skawinie. Politechnikę Rzeszowską reprezentował również Konrad Dybaś, student logistyki.

13 Cze

Bieg Lotników na terenie Ośrodka Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

Zapraszamy studentów specjalności pilotaż do udziału w Biegu Lotników, który odbędzie się po drogach kołowania oraz pasie startowym lotniska Ośrodka Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce.
13 Cze

Doktorem honoris causa Politechniki Rzeszowskiej zostanie prof. Bolesław Fleszar

Uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. Bolesławowi Fleszarowi odbędzie się w dniu 15 czerwca o godz. 11:00 w bud. V, w auli V-1.

12 Cze

Piknik koszykarski z Politechniką Rzeszowską w Millenium Hall

15 czerwca skwer Millenium Hall opanuje Politechnika Rzeszowska. Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz oraz Klub Uczelniany AZS PRz organizuje piknik koszykarski, na który zaprasza rodziny z dziećmi.
12 Cze

Diamenty Politechniki Rzeszowskiej rozdane

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej już po raz drugi uhonorował zasłużone osoby i instytucje, które wyróżniły się pomocą oraz zaangażowaniem na rzecz całej społeczności akademickiej.

11 Cze

Zaproszenie do udziału w konferencji „Finansowanie Start-upów"

13 czerwca od godziny 10:30 w budynku S na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbędzie się konferencja pt. „Finansowanie Start-up'u".
10 Cze

[FOTO] 9. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy

Swoje osiągnięcia zaprezentowało 320 wystawców, w tym 20 kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej. Gościem specjalnym wydarzenia był Wiktor Niedzicki, popularyzator nauki, dziennikarz.