Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 145

21 Cze

Przedstawciele PRz na III Międzynarodowych Targach EkoFlota

Pracownicy naukowi Katedry Samolotów i Silników Lotniczych Politechniki Rzeszowskiej zaprezentowali innowacyjne motoszybowce AOS-71 oraz AOS-H2 wyposażone w napędy ekologiczne.
20 Cze

Jubileusz 50-lecia Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej

Uroczyste Seminarium Jubileuszowe Wydziału Chemicznego połączone ze zjazdem absolwentów odbędzie się w sobotę 23 czerwca w murach Politechniki Rzeszowskiej.

20 Cze

Długa Noc Nauki w Berlinie z udziałem naukowców PRz

Zespół Wizji Komputerowej i Optymalizacji z Katedry Automatyki i Informatyki zaprezentował swoje osiągnięcia - system SyKoMi oraz aplikację BlinkMouse.
19 Cze

Studenci otrzymali Nagrody Rektora

78 studentów naszej uczelni otrzymało Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Doceniono ich zaangażowanie w życie uczelni podczas mijającego roku akademickiego 2017/2018.

19 Cze

Spektakl Studia Baletowego Laili Arifuliny i zespołu Exercise na PRz

Na przedstawienie 21 czerwca o godz. 18:00 do auli V-1 zapraszamy całą społeczność akademicką naszej uczelni oraz rodziny młodych tancerek.
18 Cze

Młodzi odkrywcy na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska będzie realizowała warty ponad 460 tys. zł projekt „Politechnika Młodych Odkrywców”. Jego celem jest rozwijanie wiedzy technicznej wśród dzieci i młodzieży.

18 Cze

[FOTO] Pierwszy Nocny Bieg na Politechnice Rzeszowskiej

W Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej odbył się Pierwszy Nocny Bieg po lotnisku EPRJ. Wzięli w nim udział studenci pilotażu z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
15 Cze

Profesor Bolesław Fleszar doktorem honoris causa Politechniki Rzeszowskiej

Wyróżnienie przyznano w uznaniu osiągnięć prof. Fleszara w dziedzinie chemii fizycznej, analitycznej i elektrochemii oraz przekazywania prawdy historycznej i kształtowania postaw demokratycznych.