Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 147

08 Cze

Studentka Politechniki Rzeszowskiej mistrzynią Portugalii w szachach

Angelika Władyka, studentka matematyki Politechniki Rzeszowskiej została Akademicką Mistrzynią Portugalii w turnieju szachowym, zdobywając dwa medale.
07 Cze

Letnia Akademia MSWiA zaprasza

Zapraszamy studentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w programie „LETNIA AKADEMIA MSWiA”. Do zdobycia jest stypendium w wysokości 2500 zł.

05 Cze

Trwa nabór do przedszkola Maluszkowo

Mała Politechnika - Akademickie Przedszkole Maluszkowo ogłasza nabór dla dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia.
05 Cze

Next Level - letni staż w G2A.COM

Przygotowano 6 miejsc stażowych na poszczególnych stanowiskach do zespołów: Partnerships, Web Analytics, Paid Media oraz UX Research.

04 Cze

Studenci PRz zwyciężyli w Konkursie Mostów Stalowych

Studenckie Koło Naukowe Mostowców z Politechniki Rzeszowskiej zwyciężyło w 7. edycji Konkursu Mostów Stalowych zorganizowanym przez Politechnikę Wrocławską.
04 Cze

PMDay Politechniki Rzeszowskiej

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny zaprasza na PMDay Politechniki Rzeszowskiej. Hasłem przewodnim seminarium jest „Systemowe zarządzanie projektami”.

03 Cze

[FOTO] 80. rocznica przelotu szybowcowego Tadeusza Góry

Odsłonięto pamiątkową tablicę, przypomniano postać Tadeusza Góry oraz historię szybowiska w Bezmiechowej. Uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć start szybowca, przy pomocy lin gumowych.
01 Cze

Buduj z nami swoją PRzyszłość! Ruszyła rekrutacja

1 czerwca Politechnika Rzeszowska rozpoczęła rekrutację elektroniczną na studia. Uczelnia przygotowała ponad 5,4 tys. miejsc na studia I i II stopnia.