Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 187

08 Wrz

[VIDEO] Obchody 80. rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego

W Stalowej Woli nie zabraknie przedstawicieli Politechniki Rzeszowskiej.
08 Wrz

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna „Kartografia numeryczna i...

Jej organizatorem była Katedra Geodezji i Geotechniki im. Kaspra Weigla Politechniki Rzeszowskiej.

06 Wrz

VI Festiwal Partnerstwa we Lwowie

Celem uczestnictwa w tym wydarzeniu jest promowanie uczelni oraz zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do studiowania na naszej uczelni.
06 Wrz

Gratulacje dla Konrada Dybasia

Rektor i kanclerz, gratulując studentowi sukcesu, wyrazili uznanie dla jego osiągnięć.

05 Wrz

Uroczysta miejska inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Rzeszowie

Uroczystość była połączona z otwarciem nowych pracowni przedmiotowych oraz nowej auli w ZST.
05 Wrz

Astro Piknik II

Stanowisko EUROAVII Rzeszów cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników pikniku w każdej grupie wiekowej.

04 Wrz

[FOTO] Relacja z III Pokazów Lotniczych w Krośnie

Wydarzenie było idealną okazją do promocji lotnictwa, pokazania potencjału naszego regionu i zaszczepienia w młodszym i starszym pokoleniu pasji do lotnictwa.
04 Wrz

[VIDEO] Głodni innowacji

Trzy uczelnie stworzyły konsorcjum wspierające zbrojeniówkę. Rektorzy podpisali umowę dotyczącą powołania konsorcjum COP – Tradycja, Obronność.