Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 188

01 Wrz

III Podkarpackie Pokazy Lotnicze – Odlotowe Fundusze

W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji: akrobacyjne pokazy lotnicze, strefę Funduszy Europejskich, na terenie której będą się wystawiać beneficjenci, m.in. Politechnika Rzeszowska.
01 Wrz

[VIDEO] Zapraszamy na 9. Fitness w plenerze

Zajęcia na świeżym powietrzu poprowadzi Aneta Przepióra, instruktorka i propagatorka fitnessu w Rzeszowie, pracownik dydaktyczny CFiS Politechniki Rzeszowskiej.

31 Sie

[VIDEO] IX Krajowy Kongres Polskiej Federacji Pueri Cantores – Rzeszów 2017

Politechnika Rzeszowska jest jednym z partnerów wydarzenia, na jej terenie zapewniono noclegi chórzystom, a na miasteczku akademickim 9 września br. odbędzie się piknik chóralny.
30 Sie

Wicemistrz Świata Challenge w Freestyle Footballu

Od 20 do 26 sierpnia br. odbywał się SuperBall 2017 w Pradze.

29 Sie

45. Szybowcowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017

Szybowcowym wicemistrzem Polski został Wojciech Wojtaczka, reprezentant Aeroklubu Podhalańskiego, student WBMiL.
25 Sie

VI Narodowe Czytanie – Stanisław Wyspiański „Wesele”

Wydarzenie odbędzie się 2 września 2017 r. od godz. 16.00 do 21.00 obok fontanny multimedialnej przy Alei Lubomirskich w Rzeszowie.

24 Sie

Do zdobycia stypendium dla studentów pierwszego roku

W roku akademickim 2017/2018 zostanie przyznanych 500 stypendiów (po 5 000 zł każde).
18 Sie

Studenci lotnictwa PRz szybowcowymi wicemistrzami świata

Młody zespół prowadzony przez kapitana Wojciecha Batoga dał z siebie wszystko. Rywalizował z dziesięcioma drużynami (66 zawodnikami) z osiemnastu krajów w klasie Club i Standard.