Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 186

15 Wrz

Festiwal Nauki

Tradycyjnie w tego rodzaju wydarzeniu, które ma na celu popularyzację najważniejszych osiągnięć naukowych i rozbudzenie zainteresowań kierunkami technicznymi, uczestniczy Politechnika Rzeszowska.
15 Wrz

XXI Międzynarodowe Seminarium Metrologów

Celem MSM była wymiana doświadczeń naukowych i dydaktycznych w zakresie metrologii oraz rozwijanie współpracy w tym zakresie pomiędzy uczelniami krajowymi i zagranicznymi.

14 Wrz

„W Centrum Politechniki Rzeszowskiej”

Dzisiaj tj. 14 września od godz. 12.10 gościem pierwszej audycji radiowej będzie rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.
13 Wrz

[FOTO, VIDEO] 12. Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „OD CELJA DO ŽALCA”

Celem uczestnictwa Zespołu „POŁONINY” w festiwalu było promowanie naszej uczelni i kultury naszego kraju na forum międzynarodowym.

12 Wrz

[FOTO, VIDEO] Galeria zdjęć z obchodów rocznicy powstania COP

Pośród wystawców znaleźli się przedstawiciele Politechniki Rzeszowskiej.
12 Wrz

Unijne projekty stażowe dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Są to już kolejne projekty, które dzięki doświadczeniu kadry CTT otrzymały dofinansowanie w ostatnich latach.

11 Wrz

[FOTO] Politechnika Rzeszowska uczestniczyła w VI Festiwalu Partnerstwa we...

Wielu młodych ludzi z Ukrainy wyraziło chęć studiowania w Polsce.
09 Wrz

Odprawa 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

W dniach 6–7 września br. 3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie przebywała w Akademickim Ośrodku Szybowcowym Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej.