Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 183

11 Paź

Konkurs o Nagrodę Pratt & Whitney im. Zbigniewa Grabowskiego

Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski oraz Pratt & Whitney Rzeszów S.A. ogłaszają nabór wniosków w kolejnej edycji konkursu o Nagrodę Pratt & Whitney imienia Zbigniewa Grabowskiego.
10 Paź

[FOTO] Konferencja Rzeszów Miasto Przyszłości 2017 już za nami

W jaki sposób wykorzystać potencjał kulturowy zgromadzony w historycznych układach urbanistycznych Rzeszowa oraz innych miastach? – na to pytanie starali się odpowiedzieć uczestnicy konferencji.

09 Paź

Prezydent RP i marszałek Sejmu z życzeniami dla Politechniki Rzeszowskiej

Ponad 30 listów gratulacyjnych z życzeniami sukcesów i dalszego rozwoju otrzymała Politechnika Rzeszowska z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego.
09 Paź

Władze Rektorskie Politechniki Rzeszowskiej o pierwszym roku kadencji

Władze Rektorskie Politechniki Rzeszowskiej przygotowały podsumowanie swojej działalności po pierwszym roku kadencji 2016-2020.

06 Paź

[FOTO] Politechnika Rzeszowska uroczyście zainaugurowała 67. Rok Akademicki

- Politechnika Rzeszowska daje Podkarpaciu i Polsce doskonałe kadry, które są motorem stałego wzrostu gospodarczego - mówił podczas inauguracji rektor Politechniki Rzeszowskiej.
05 Paź

[PREZENTACJA] Ucz się programowania od najlepszych

Politechnika Rzeszowska to nie tylko wysokiej jakości studia i badania naukowe, ale też szeroka współpraca z biznesem.

02 Paź

Ponad 3,8 tys. nowych studentów Politechniki Rzeszowskiej rozpoczęło naukę

Najwięcej chętnych na studia stacjonarne pierwszego roku zgłosiło się na logistykę. Równie obleganymi kierunkami były informatyka oraz finanse i rachunkowość.
30 Wrz

[AUDIO] Spotkanie władz uczelni z pracownikami naukowo-dydaktycznymi

Poruszono wiele tematów związanych z utrzymaniem płynności finansowej, kształceniem, inwestycjami, nauką, współpracą z przemysłem.