Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 211

16 Mar

Patronat honorowy PRz nad Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli

„Technik mechatronik” i „technik pojazdów samochodowych” klasami politechnicznymi.
15 Mar

[FOTO] Dzień Wydziału Zarządzania

15 marca br. na PRz odbywa się Dzień Wydziału Zarządzania. Jest to wielkie święto, przede wszystkim dla studentów.

15 Mar

Studencie, jest szansa na wygranie 25 000 zł – zaprojektuj przyszłość

Innowacyjny pomysł powinien wpisywać się w motto konkursu: „Interact with the real world” i dotyczyć rzeczywistości rozszerzonej lub wirtualnej.
14 Mar

[FOTO, VIDEO] Cyfrowy wideomikroskop 3D

14 marca br. w Sali Rady Wydziału Elektrotechniki i Informatyki w bud. A miała miejsce prezentacja cyfrowego wideomikroskopu 3D japońskiej firmy Hirox. Wydarzenie zainicjował Jerzy Potencki, prof. PRz

14 Mar

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

W ramach projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS” na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się olimpiada zorganizowana dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
13 Mar

Podsumowanie sportowej niedzieli na PRz

Trzy wydarzenia sportowe: dwa złote medale i jeden brązowy krążek dla Politechniki Rzeszowskiej.

10 Mar

PRz nawiązała współpracę ze spółką PGE Dystrybucja

10 marca br. władze Politechniki Rzeszowskiej podpisały list intencyjny z jedną z największych spółek energetycznych w kraju.
10 Mar

Sportowa niedziela na PRz

12 marca br. Politechnika Rzeszowska będzie gospodarzem trzech imprez sportowych.