Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 213

03 Mar

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty profesorów z Brazylii

7 marca br. o godzinie 10.30 w sali V2 odbędzie się organizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej PRz wykład „Brazylia. Kraj możliwości edukacyjnych, badawczych i kulturowych”.
02 Mar

Sformalizowanie współpracy Politechniki Rzeszowskiej z IV LO

2 marca br. w Sali Senatu PRz rektor prof. Tadeusz Markowski i dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie Danuta Stępień podpisali porozumienie.

02 Mar

Red Bull Ryzyk Fizyk na PRz

Samorząd Studencki PRz współorganizuje niecodzienny wykład łączący dwa światy: nauki i sportu.
01 Mar

Służby i Formacje Bezpieczeństwa a Wymiar Sprawiedliwości i Alternatywne...

27 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się II Międzyuczelniane Seminarium Kół Naukowych „Służby i Formacje Bezpieczeństwa a Wymiar Sprawiedliwości i Alternatywne Metody Rozwiązywania Sporów

01 Mar

Pracownicy WBMiL członkami Sekcji Biomechaniki Komitetu Mechaniki PAN

Pracownicy WBMiL PRz – dr hab. Anna Kucaba-Piętal, prof. PRz, oraz dr inż. Jacek S. Tutak – zostali członkami Sekcji Biomechaniki Komitetu Mechaniki Polskiej Akademii Nauk na lata 2016–2020.
28 Lut

Powitanie nowej grupy studentów z Wietnamu

28 lutego br. prorektor ds. współpracy międzynarodowej Grzegorz Ostasz oficjalnie przywitał na naszej uczelni sześcioro studentów z Wietnamu.

27 Lut

Studentka PRz laureatką Plebiscytu Nowin

Izabela Dec zajęła drugie miejsce w 25. Plebiscycie na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Podkarpacia w kategorii „najpopularniejsi sportowcy roku 2016”.
27 Lut

[FOTO] Za nami IV Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w Siatkówce

W tym roku po raz pierwszy gospodarzem mistrzostw była Politechnika Rzeszowska. Nasza uczelnia spisała się na medal.