Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 214

24 Lut

Spotkanie powitalne dla nowych studentów programu Erasmus+

23 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie powitalne dla studentów programu Erasmus+, którzy będą się kształcić na naszej uczelni w letnim semestrze roku akademickiego 2016/2017.
22 Lut

BlinkMouse – aplikacja dla osób całkowicie niesprawnych ruchowo

Dr inż. Joanna Marnik z Katedry Informatyki i Automatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki stworzyła aplikację BlinkMouse zastępującą mysz komputerową.

22 Lut

„Energia Innowacji” – konkurs Grupy PGE

Konkurs jest skierowany do młodych naukowców, innowatorów. Każdy z 4 zwycięzców wygrywa 20 000 zł za projekt z obszaru działalności Grupy PGE, a najlepsze propozycje mają szansę na wdrożenie.
21 Lut

Zapowiedź IV Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w Piłce Siatkowej

Szesnaście drużyn (dwanaście w kategorii OPEN, cztery w kategorii 50+), dziesięć uczelni z całej Polski, trzydzieści cztery mecze siatkówki – oto, co czeka nas w najbliższy weekend.

21 Lut

[FOTO] Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii...

21 lutego br. na PRz rektor prof. Tadeusz Markowski otworzył konferencję Centrum Zaawansowanych Technologii „AERONET – Dolina Lotnicza”.
20 Lut

Kampus PRz na stronie Kamery Rzeszów

20 lutego br. Politechnika Rzeszowska dołączyła do miejsc widocznych na platformie Kamery Rzeszów.

20 Lut

Konferencja naukowa „Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym”

Wydział Zarządzania współorganizuje konferencję naukową „Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym”.
17 Lut

Weź udział w konkursie PRz i wygraj 1000 zł!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez rektora Politechniki Rzeszowskiej.