Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 218

16 Sty

[FOTO, VIDEO] Politechnika Rzeszowska zagrała na rzecz WOŚP

15 stycznia br. w Podziemnej Trasie Turystycznej Politechnika Rzeszowska wsparła 25. Finał WOŚP.
13 Sty

Podziękowania rektora PRz

Podziękowania prof. dr hab. inż. Tadeusza Markowskiego, rektora Politechniki Rzeszowskiej

13 Sty

Politechnika Rzeszowska gra dla WOŚP

15 stycznia br. na rzeszowskim Rynku o godz. 12.00 rozpocznie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
12 Sty

Wynalazki Politechniki Rzeszowskiej dla wojska

Konferencja "Wykorzystanie Innowacyjnych Technologii dla Zwiększenia Zdolności Operacyjnych do Prowadzenia Działań w Terenie Górzystym"

12 Sty

Studentki PRz biorą udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość

W organizowanym przez PZU konkursie Politechnikę Rzeszowską reprezentują trzy studentki: Maria Krasowska, Kinga Szmigiel i Sylwia Zimnicka.
11 Sty

[FOTO] Rektor PRz otworzył XLIII Olimpiadę Wiedzy Technicznej

11 stycznia br. w auli PRz odbył się II etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Technicznej.

10 Sty

[FOTO] XIX regionalne zawody Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej...

10 stycznia br. o godz. 9.45 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz rozpoczęły się XIX regionalne zawody Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”.
05 Sty

Patronat honorowy PRz nad Zespołem Szkół nr 2 w Łańcucie

04 stycznia br. rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski i dyrektor ZS nr 2 w Łańcucie mgr inż. Bogusław Blajer podpisali porozumienie o współpracy.