Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 27

28 Gru

Klub Biegacza Politechniki Rzeszowskiej

W 2022 r. Klub Biegacza reprezentował uczelnię w 27 zorganizowanych imprezach biegowych (25 biegów i dwa triatlony) na dystansach od 3 do ponad 50 km.
22 Gru

Inż. arch. Izabela Matłok wyróżniona w konkursie „Dziedzictwo i Rozwój...

Praca pt. „Przestrzeń integracji społecznej. Projekt ośrodka aktywności seniorów” została wykonana pod kierunkiem dr inż. arch. Magdaleny Szpytmy z Zakładu Urbanistyki i Architektury.

21 Gru

Studenci WBMiL na zawodach w Brukseli

Studenci kierunku mechanika i budowa maszyn biorą udział w zawodach dotyczących programowania obrabiarek CNC w siedzibie firmy Haas Automation w Brukseli.
20 Gru

Sukcesy studentów i doktorantów Politechniki Rzeszowskiej

Przedstawiciele Samorządu Studenckiego oraz Samorządu Doktorantów weszli w skład organów wszystkich najważniejszych podmiotów ogólnopolskiej samorządności studenckiej i doktoranckiej.

16 Gru

Nawiązanie współpracy z Project Management Institute Poland Chapter Podkarpacie

Politechnika Rzeszowska podpisała list intencyjny dotyczący współpracy z Project Management Institute Poland Chapter Podkarpacie.
15 Gru

Promocje habilitacyjne i doktorskie

Grudniowe posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej to naukowe święto, stanowiące podziękowanie za zaangażowanie w pracę nad umacnianiem pozycji Politechniki Rzeszowskiej w środowisku akademickim.

13 Gru

Zaproszenie na VI Podkarpackie Seminarium Spawalnicze

Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się 18 maja 2023 r., jest Katedra Odlewnictwa i Spawalnictwa Politechniki Rzeszowskiej oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Stalowej Woli.
12 Gru

Świąteczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami Politechniki

Spotkanie jest doskonałą okazją do rozmów o dokonaniach oraz przyszłości uczelni. To również możliwość wyrażenia wdzięczności i uznania dla dorobku wielu pokoleń pracowników.