Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 30

05 Gru

Kolaż kół naukowych

Wydarzenie przyczynia się do zwiększenia świadomości studentów dodatkowymi możliwościami rozwoju, jakie proponuje nasza uczelnia.
02 Gru

Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej

Nagrody zostały przyznane nauczycielom akademickim za osiągnięcia naukowe w 2021 r.

30 Lis

Międzynarodowe Zawody Robotów XChallenge 2022

Uczestnicy największych zawodów robotów w Polsce mieli znakomitą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności manualnych i programistycznych.
28 Lis

Gala wręczenia nagród THE World University Rankings 2023

Politechnika Rzeszowska znalazła się w gronie nagrodzonych polskich uczelni sklasyfikowanych w najbardziej prestiżowym rankingu szkół wyższych na świecie THE World University Rankings 2023.

24 Lis

Oficjalna prezentacja muralu Ignacego Łukasiewicza

Ignacy Łukasiewicz, wynalazca lampy naftowej i pionier przemysłu naftowego w Europie został bohaterem muralu zdobiącego ścianę jednego z budynków Politechniki Rzeszowskiej.
24 Lis

Dr inż. arch. Magdalena Szpytma i dr inż. arch. Cezary Szpytma ponownie...

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego przyznawana jest naukowcom, dziennikarzom i praktykom za najbardziej wartościowe publikacje związane z tematem edukacji.

23 Lis

IV Konferencja Edukacyjna INNOWACJE W EDUKACJI

Wśród prowadzących warsztaty dla dyrektorów i nauczycieli oraz lekcje dla uczniów znaleźli się pracownicy Politechniki Rzeszowskiej.
22 Lis

Sukces zespołu Innspace

Zespół Innspace zajął drugie miejsce w kosmicznym konkursie Telerobotic Mars Mission organizowanym przez The Mars Society.