Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 31

21 Lis

Już wkrótce XChallenge 2022

W Rzeszowie po raz kolejny odbędą się największe zawody robotów w Polsce.
16 Lis

Kompania Akademicka Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, podczas którego można było wstąpić w szeregi Kompanii Akademickiej Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego.

10 Lis

V Konferencja „Innowacje–Pomiary–Akredytacje”

Tematyka konferencji obejmowała znaczenie normalizacji, akredytacji oraz certyfikacji wyrobów w systemach oceny zgodności.
09 Lis

Cykl warsztatów dla studentów

Spotkania będą się odbywać cyklicznie w każdy pierwszy czwartek miesiąca i będą dotyczyły m.in. autoprezentacji, zarządzania sobą w czasie oraz podstaw efektywnej komunikacji.

07 Lis

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zdominowali Galę Środowiska Studenckiego

Studenci pozytywnie wyróżnili się na tle ogólnopolskich uczelni technicznych, zdobywając cztery nagrody na Gali Środowiska Akademickiego Forum Uczelni Technicznych.
03 Lis

Międzynarodowe warsztaty Civil Aviation Workshop

Uczestnikami warsztatów zorganizowanych przez Koło Naukowe EUROAVIA Rzeszów byli członkowie Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Lotnictwa EUROAVIA International.

27 Paź

Prof. PRz Mariusz Korkosz w Zespole doradczym ds. programu „Perły Nauki”...

Do zadań Zespołu doradczego ds. programu „Perły Nauki” będzie należała ocena merytoryczna wniosków złożonych w ramach tego programu.
26 Paź

Naukowcy z Zakładu Systemów Złożonych zwycięzcami Carpathian Startup Fest

Projekt MoVA – Koniec ze spamem! autorstwa dr. Michała Piętala, dr. hab. inż. Dominika Strzałki, prof. PRz i mgr. inż. Pawła Kurasia zwyciężył w kategorii Idea Challenge.