Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 29

24 Lis

Oficjalna prezentacja muralu Ignacego Łukasiewicza

Ignacy Łukasiewicz, wynalazca lampy naftowej i pionier przemysłu naftowego w Europie został bohaterem muralu zdobiącego ścianę jednego z budynków Politechniki Rzeszowskiej.
24 Lis

Dr inż. arch. Magdalena Szpytma i dr inż. arch. Cezary Szpytma ponownie...

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego przyznawana jest naukowcom, dziennikarzom i praktykom za najbardziej wartościowe publikacje związane z tematem edukacji.

23 Lis

IV Konferencja Edukacyjna INNOWACJE W EDUKACJI

Wśród prowadzących warsztaty dla dyrektorów i nauczycieli oraz lekcje dla uczniów znaleźli się pracownicy Politechniki Rzeszowskiej.
22 Lis

Sukces zespołu Innspace

Zespół Innspace zajął drugie miejsce w kosmicznym konkursie Telerobotic Mars Mission organizowanym przez The Mars Society.

21 Lis

Już wkrótce XChallenge 2022

W Rzeszowie po raz kolejny odbędą się największe zawody robotów w Polsce.
16 Lis

Kompania Akademicka Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, podczas którego można było wstąpić w szeregi Kompanii Akademickiej Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego.

10 Lis

V Konferencja „Innowacje–Pomiary–Akredytacje”

Tematyka konferencji obejmowała znaczenie normalizacji, akredytacji oraz certyfikacji wyrobów w systemach oceny zgodności.
09 Lis

Cykl warsztatów dla studentów

Spotkania będą się odbywać cyklicznie w każdy pierwszy czwartek miesiąca i będą dotyczyły m.in. autoprezentacji, zarządzania sobą w czasie oraz podstaw efektywnej komunikacji.