Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 80

25 Wrz

Pierwsze posiedzenie Senatu PRz w kadencji 2020–2024

Na posiedzeniu Senatu rektor prof. PRz Piotr Koszelnik złożył gratulacje z okazji nadania tytułu profesora i uzyskania stopnia naukowego doktora habilitowanego pracownikom PRz.
24 Wrz

Rusza nabór na szkolenie w ramach projektu „Politechnika Rzeszowska Uczelnią...

Rozpoczyna się rekrutacja pracowników Politechniki Rzeszowskiej do udziału w szkoleniach świadomościowych realizowanych w ramach projektu POWER „Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną”.

23 Wrz

Seminarium naukowe na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki odbyło się seminarium naukowe poświęcone alternatywnym rozwiązaniom konstrukcyjnym przeznaczonym do napędów pojazdów elektrycznych.
21 Wrz

Projekt Informatyzacja Medyczna Seniorów

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie dla obecnych lub emerytowanych pracowników – seniorów naszej uczelni w ramach projektu „Informatyzacja Medyczna Seniorów”.

17 Wrz

Konkurs fotograficzny The Joy of Erasmus

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym The Joy of Erasmus.
10 Wrz

Sukces studentów informatyki

Studenci kierunku informatyka (Wydział Elektrotechniki i Informatyki) zajęli drugie miejsce w konkursie Hackathon "Ustawka 2020".

01 Wrz

Nominacje na funkcje prorektorów, dziekanów i prodziekanów

Rektor Politechniki Rzeszowskiej dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz wręczył dzisiaj akty powołania do pełnienia funkcji nowym prorektorom oraz dziekanom i prodziekanom.
31 Sie

Przekazanie władzy rektorskiej dr. hab. inż. Piotrowi Koszelnikowi, prof. PRz

Nowemu rektorowi Politechniki Rzeszowskiej obowiązki przekazał ustępujący rektor, prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski. W wydarzeniu uczestniczyli Kanclerz i Kwestor Uczelni.