Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 83

10 Cze

Geodezja i planowanie przestrzenne – nowy kierunek na Politechnice Rzeszowskiej

Utworzenie nowego kierunku jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie młodzieży i otoczenia społeczno-gospodarczego tym profilem kształcenia.
09 Cze

Rektor Elekt z wizytą w Stalowej Woli

Rektor - Elekt dr hab. inż. Piotr Koszelnik prof. PRz oraz Prorektor - Elekt prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp odwiedzili WMT oraz spotkali się z Prezydentem Stalowej Woli i Zarządem Huty Stalowa Wola.

09 Cze

Webinaria Cyberświadome społeczeństwo

Podczas każdego wirtualnego spotkania zostaną poruszone tematy dotyczące bezpieczeństwa w sieci, które będą cennym źródłem wiedzy.
01 Cze

Wirtualne nagranie Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Jednym z efektów pracy on-line Chóru jest wirtualne nagranie, bardzo ważnego dla całej społeczności akademickiej, utworu „Leć do gwiazd”.

01 Cze

Transport – nowy kierunek na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i...

Studia pierwszego stopnia będą prowadzone na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Pierwszy nabór zostanie uruchomiony na rok akademicki 2020/2021.
28 Maj

[VIDEO] Studiuj na Wydziale Chemicznym

Wydział Chemiczny jest miejscem kształcenia specjalistów czterech kierunków. Sprawdź, dlaczego warto podjąć studia na tym Wydziale.

28 Maj

Radiolatorium na antenie Akademickiego Radia Centrum

W każdą sobotę, o godz. 11:05 na antenie Akademickiego Radia Centrum Politechniki Rzeszowskiej zapraszamy do wysłuchania „Radiolatorium”.
21 Maj

Komunikat dot. terminu przywrócenia zajęć dydaktycznych

Przewidywany termin częściowego przywracania kształcenia w obiektach Uczelni to 1 czerwca 2020 roku.