Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 81

05 Sie

Chcemy inspirować lotnictwem. Ośrodek Kształcenia Lotniczego ma mural lotniczy!

Na jednej ze ścian budynków Ośrodka Kształcenia Lotniczego powstał mural lotniczy. Malowidło ma przypominać o lokalnych lotniczych tradycjach, popularyzować lotnictwo i inspirować przyszłych adeptów.
28 Lip

Ośrodek Kształcenia Lotniczego wzbogaci się o kolejny samolot szkoleniowy

360 tys. zł otrzymała Politechnika Rzeszowska od samorządu województwa podkarpackiego jako wsparcie finansowe na zakup samolotu szkoleniowego dla studentów pilotażu.

14 Lip

Samorząd Studencki rozpoczyna akcję "Pokój dla Żaka"

Tradycyjnie wraz z początkiem lipca Samorząd Studencki rozpoczyna akcję "Pokój dla Żaka", prowadząc niekomercyjną bazę ofert wynajmu mieszkań i stancji.
13 Lip

Nowe wydanie „Gazety Politechniki”

W numerze 5–6/2020 „Gazety Politechniki” zamieszczono m.in. informacje na temat porozumienia zawartego między Politechniką Rzeszowską a PKP Polskimi Liniami Kolejowymi S.A.

10 Lip

IV Bieg Erasmusa

Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa! – to hasło tegorocznej edycji biegu, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.
09 Lip

Pierwszy w Polsce egzamin do licencji L3H - dla mechaników obsługi balonów...

7 lipca 2020 roku w Ośrodku Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce odbył się pierwszy w Polsce egzamin do licencji L3H. To dokument uprawniający do poświadczania obsługi balonów na ogrzane powietrze.

08 Lip

Pożegnanie Profesora Stanisława Kusia

Głęboko zasmuceni żegnamy prof. dr. hab. inż. Stanisława Kusia – wybitnego uczonego, wychowawcę wielu pokoleń inżynierów, który przez trzy kadencje pełnił funkcję rektora Politechniki Rzeszowskiej.
07 Lip

Żegnamy prof. dr. hab. inż. Stanisława Kusia

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Stanisława Kusia, doktora honoris causa PRz, wieloletniego Rektora Politechniki Rzeszowskiej.