Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 84

20 Maj

Spotkanie z ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach akcji...

W dniu 19 maja 2020 roku odbyła się telekonferencja dot. akcji Politechniki Pomagają. W spotkaniu wzięli udział prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik oraz dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz.
12 Maj

Informacja o powołaniu prorektorów na kadencję 2020-2024

Od 1 września funkcję pełnić będą nowi prorektorzy Politechniki Rzeszowskiej w kadencji 2020-2024.

11 Maj

Apel o dar krwi

Celem akcji jest zabezpieczenie naszego województwa w niezastąpiony czynnik leczniczy jakim jest krew.
08 Maj

Nowe wydanie Gazety Politechniki

W numerze zamieszczono informację dotyczącą wyboru rektora Politechniki Rzeszowskiej oraz zaprezentowano sylwetkę rektora-elekta dr. hab. inż. Piotra Koszelnika, prof. PRz.

06 Maj

Konkurs Uczelnia Liderów

O certyfikat mogą aplikować uczelnie wszystkich typów a także samodzielnie ich jednostki organizacyjne np. wydziały, instytuty, katedry.
06 Maj

Naukowcy z WZ opracowali nowoczesne urządzenie zwiększające bezpieczeństwo

Zespół badawczy z Zakładu Informatyki w Zarządzaniu opracował projekt nowoczesnego urządzenia wykorzystującego ozonowanie do dekontaminacji towarów w łańcuchu dostaw.

05 Maj

Ogólnopolski Wirtualny Chór Politechnik

Wirtualny chór powstanie z reprezentantów czternastu chórów politechnik z całej Polski. Do projektu został zaproszony także Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej.
05 Maj

Wręczenie aktu nominacji dla Rektora Elekta

Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej dr hab. Eugeniusz Moczuk, prof. PRz przekazał nominacje na ręce Rektora Elekta dra hab. inż. Piotra Koszelnika, prof. PRz.