Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 99

08 Lis

Próbna ewakuacja DS Ikar w Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 8 listopada br. na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbyła się próbna ewakuacja Domu Studenckiego Ikar.
08 Lis

Dyplom uznania dla programu Legia Akademicka

Politechnika Rzeszowska zajęła drugie miejsce w kraju rekrutując na ochotnicze przeszkolenie wojskowe 214 studentów w roku akademickim 2018/2019.

07 Lis

Pierwsze spotkanie Konwentu Profesorów na Wydziale Zarządzania

W dniu 6 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania odbyło się pierwsze (organizacyjne) spotkanie Konwentu Profesorów.
07 Lis

Startup Weekend Rzeszów #5

W dniach 22-24 listopada odbędzie się największa startupowa impreza na Podkarpaciu adresowana do młodych, otwartych i kreatywnych ludzi.

06 Lis

Wykład otwarty na Wydziale Zarządzania

W dniu 5 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania odbył się wykład otwarty na temat wpływu zarządzania stawkami handlingowymi na finanse w przedsiębiorstwie.
06 Lis

Odznaczenia państwowe dla pracowników Uczelni

Prezydent RP odznaczył pracowników Politechniki Rzeszowskiej Medalami za Długoletnią Służbę za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

04 Lis

Zaproszenie na wykład otwarty na Wydziale Zarządzania

W dniu 5 listopada 2019 r. o godz. 9.00 w sali S1 rozpocznie się wykład otwarty na temat wpływu zarządzania stawkami handlingowymi na finanse w przedsiębiorstwie.
31 Paź

Wybory w Związku Nauczycielstwa Polskiego w PRz na kadencję 2019-2024

W dniu 27 września 2019 r. podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego odbyły się wybory Prezesa oraz Członków Zarządu ZNP w Politechnice Rzeszowskiej na kadencję 2019-2024.