Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 24

14 Maj

Srebro i brąz dla studentek Politechniki Rzeszowskiej na Akademickich...

Izabela Dec wywalczyła srebro a Adriana Dejniczuk brąz na Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin w Krakowie. Dziewczyny wywalczyły podium w kategorii kumite (walka) kobiet do 60 kg.
13 Maj

[FOTO] Beata i Bajm na zakończenie Rzeszowskich Juwenaliów

Zakończyły się 25. Rzeszowskie Juwenalia. Trzy dni dobrej zabawy na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjeć z trzeciego dnia studenckiego święta.

12 Maj

[FOTO] Rzeszowskie Juwenalia. Dzień drugi

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia Rzeszowskich Juwenaliów.
11 Maj

[FOTO] Rzeszowskie Juwenalia. Dzień pierwszy

10 maja na Rynku Rzeszowskim zostały przekazane klucze do miasta studentom, którzy po raz dwudziesty piąty rozpoczęli swoje święto.

09 Maj

Turniej o puchar dowódcy 3 PBOT z udziałem studentów PRz

- Zawody miały na celu propagowanie wśród młodzieży wysokiej sprawności fizycznej oraz integracji środowisk, a także przybliżenie idei służby w wojskach – tłumaczy płk Jan Wojtyna.
08 Maj

Wielki Koncertowy Finał Rzeszowskich Juwenaliów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem koncertów na Politechnice Rzeszowskiej.

04 Maj

Akademickie Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym z zawodnikami PRz

Magdalena Kwiatek i Mariusz Brito, studenci Politechniki Rzeszowskiej reprezentują naszą uczelnię w Katowicach na Akademickich Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym.
26 Kwi

Zjazd szkoleniowy Erasmus Student Network Poland

Sekcja kandydująca Stowarzyszenia ESN Polska z Politechniki Rzeszowskiej po raz pierwszy miała okazję gościć 100 członków organizacji z 40 największych ośrodków akademickich w Polsce.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.