Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 29

07 Lut

Kolejne sukcesy naszych skoczków do wody

- Naszym celem na Mistrzostwach Polski było spełnienie minimów punktowych umożliwiających udział w Mistrzostwach Europy i Pucharze Świata - mówi Andrzej Rzeszutek.
06 Lut

[VIDEO] Liczymy na Twoją opinię - ankietyzacja PRz

Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych na stronie usos.prz.edu.pl.

01 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zbudują robota SkyBot

Studenci PRz są wśród zwycięzców II edycji konkursu CSR Masters - działaj z Henklem. Dostaną 5 000 zł na realizację projektu robota SkyBot, który zachęca do aktywności fizycznej.
30 Sty

Wystawa prac studentów architektury

Prace można oglądać do końca lutego w holu na I piętrze Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego Politechniki Rzeszowskiej.

29 Sty

Nabór do projektu realizowanego we współpracy z firmą Bury z Mielca

Projekt Elektronika dla branży automotive jest realizowany w ścisłej współpracy z firmą Bury Mielec Sp. z o.o.
25 Sty

[VIDEO] Głosuj na SkyBot – projekt studentów Politechniki Rzeszowskiej

Realizacja projektu ma na celu zachęcenie uczniów szkół na terenach wiejskich do aktywności fizycznej, a także zainteresowanie ich programowaniem poprzez wspólne budowanie robotów.

22 Sty

Dziedzictwo i rozwój Podkarpacia - konkurs

Konkurs dedykowany jest do absolwentów szkół wyższych, których obronione prace dyplomowe dotyczą historii, współczesnego oblicza oraz przyszłości Podkarpacia. Łączna pula nagród wynosi 15 000 zł.
18 Sty

Listy gratulacyjne dla studentów wyróżnionych przez ministra nauki

Prof. Grzegorz Masłowski, prorektor ds. kształcenia wręczył listy gratulacyjne studentom Politechniki Rzeszowskiej, wyróżnionym tegorocznym stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.